Uroczy pensjonat w malowniczym miejscu

ZALETY:

  • duża działka o pow. ponad 1 ha w samym centrum Doliny Baryczy

  • malowniczy i czysty ekologicznie teren wśród łąk, pól i lasów

  • w najbliższej okolicy wiele atrakcji rekreacyjnych i turystycznych, m.in. ścieżki edukacyjno-rekreacyjne, obserwacja ptaków, nowoczesna infrastruktura rekreacyjna i sportowa

  • uroczy pensjonat o powierzchni użytkowej 782,25 m2 utrzymany w idealnym stanie

  • piękne wnętrze budynku, drewniane podłogi oraz meble

  • dodatkowo na działce: budynek rekreacyjny oraz budynek gospodarczy

  • dwa oczka wodne

  • podjazd z kostki brukowej i utwardzony parking

  • bardzo duży potencjał nieruchomości z możliwością rozbudowy budynku oraz zagospodarowania działki

Cena: 2 900 000 zł (3 707,25 zł/m2) z wyposażeniem

Powierzchnia użytkowa:  782,25 m2

Powierzchnia działki: 1,10 ha

Uroczy pensjonat w malowniczym miejscu tylko 50 km od Wrocławia

Prezentujemy Państwu piękną nieruchomość z dużym potencjałem, położoną tylko 50 km na północ od Wrocławia, w sercu unikatowego krajobrazu  wśród pól, łąk i stawów Doliny Baryczy. Urokliwy pensjonat o powierzchni użytkowej 782,25 m2  położony na dużej działce o pow. 1,10 ha i wybudowany w 2009 roku, utrzymany jest w idealnym stanie.

CHARAKTERYSTYKA:

Uroczy pensjonat, o łącznej powierzchni użytkowej 782,25 m2, wykorzystywany jest obecnie do organizacji przyjęć okolicznościowych, spotkań integracyjnych, szkoleniowych oraz kolonii i obozów szkolno-edukacyjnych. Prowadzone są tutaj także warsztaty Tai Chi, Jogi oraz warsztaty taneczne. W części parterowej znajdują się dwie sale: konsumpcyjno-konferencyjna o pow. 98 m2 oraz piękna przeszklona oranżeria o pow. 96 m2, recepcja z bufetem, kuchnia oraz pomieszczenia sanitarne. Na pierwszym piętrze oraz poddaszu znajduje się część hotelowa, która obejmuje 17 przytulnych pokoi wraz z łazienkami, w tym 8 pokoi z balkonami.

Budynek bardzo zadbany. Wnętrze całego obiektu utrzymane jest w eleganckim stylu. W całym obiekcie olejowany parkiet jesionowy, w oranżerii – olejowana deska dębowa.

Całość utrzymana w bardzo dobrym stanie. Instalacje: elektryczna, centralnego ogrzewania, wodna i sanitarna, przeciwpożarowa, alarmowa, oddymiająca, gazowa i wentylacyjna.

Dodatkowo, na terenie nieruchomości znajdują się dwa budynki: rekreacyjny wykorzystywany na organizację mniejszych przyjęć i spotkań, oraz budynek gospodarczy.

Podjazd przed obiektem z kostki brukowej oraz utwardzony parking.

Plac zabaw dla dzieci. Miejsce na organizacje ogniska oraz imprez na świeżym powietrzu.

Na terenie nieruchomości znajdują się dwa oczka wodne. Do jednego z nich odprowadzana jest woda deszczowa, natomiast do drugiego odfiltrowana woda z oczyszczalni biologicznej.

Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej niezabudowanej działki o pow. 3,16 ha.
Rozległy teren zieleni daje wiele możliwości zagospodarowania go o dodatkowe atrakcje hotelowe. Istnieje możliwość rozbudowy obiektu, np. o dodatkową salę lub wybudowanie pola golfowego – przygotowany projekt.

LOKALIZACJA:

Nieruchomość położona w samym centrum Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy na niezwykle czystym ekologicznie terenie. Wyjątkowe walory przyrodnicze i wypoczynkowe sprawiają, że jest jednym z najatrakcyjniejszych ośrodków turystycznych na Dolnym Śląsku. W najbliższej okolicy znajduje się wiele pieszych i rowerowych ścieżek edukacyjno-przyrodniczych. Lasy pełne grzybów, występujące w okolicy, zaliczane są do obszarów o wybitnych walorach przyrodniczych.

Nieruchomość znajduje się w pobliżu Stawów Milickich, które zostały wpisane na listę tzw. Living Lakes jako jeden z 33 unikalnych obszarów wodnych na świecie.

To także idealne miejsce dla wielbicieli obserwacji ptaków (birdwatching). Na malowniczym terenie rezerwatu ornitologicznego występuje ponad 270 gatunków ptaków.

Oprócz unikatowej przyrody i różnorodnego krajobrazu w okolicy znajduje się nowoczesna infrastruktura rekreacyjna i sportowa. Na terenie gminy m.in. park wodny, hala sportowa i kompleks boisk, kolej wąskotorowa, winnice, stajnie, zabytkowe kościoły.

Wszystko w bliskości z naturą.

Zadzwoń i umów się na spotkanie

Zapraszamy POLANKA NIERUCHOMOŚCI

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.